Zábradlí

     Našim zákazníkům nabízíme vlastní výrobní program na brány, branky a ploty. Jedním z našich hlavních dodavatelů je firma CORTIZO, která nám dodává kompletní sortiment hliníkových produktů v elegantní povrchové eloxované úpravě, v barvě RAL nebo dekorů dřeva. V návaznosti s naším výrobním programem jsme začali spolupracovat s firmou SOMFY. 


Hliníkové zábradlí - ystém zábradlí uspokojí nejrůznější požadavky zákazníků díky různé škále příslušenství, které ho doplňuje. Našim zákazníkům nabízíme výrobu, dodání a montáž hliníkového zábradlí "na klíč" nebo dodání kompletního systému zábradlí bez montáže. Zábradlí složené z profilů slitiny hliníku 6063, s tepelným zpracováním T-5.s
Mezi hlavní výhody hliníkového zábradlí patří nízká hmotnost, vysoká odolnost proti povětrnostním faktorům a variabilita dle požadavků investora.

Nerezové zábradlí - je funkční a elegantní doplněk každého domu. Nerezová ocel je vyhledávaná pro svou dlouhou životnost, nepodléhá korozi, je nadčasová a bezúdržbová oproti zábradlí dřevěnému nebo kovovému. Díky své variabilitě lze z nerezové oceli vytvořit originální, designový prvek. Nerezové zábradlí lze použít jak v exteriéru, tak v interiéru. Zábradlí nabízíme s povrchovou úpravou kartáčovanou nebo leštěnou a je možné ho kombinovat se sklem a dřevem. Možnosti zábradlí – balkónové, na schodiště, lodžie, terasy, francouzská okna. 


© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!