Nabízíme výprodej skladových zásob

Informace

Skočte si k nám pro slevu

Našim zákazníkům nabízíme výprodej skladových zásob a to:

ALU podložka pod vinylové podlahy Super Silent - cena 60,- Kč/m2

Nová generace podložek pod vinylové click podlahy. ALU folie lépe rozvede teplo podlahového topení a zároveň plní funkci parotěsné zábrany. Vhodné též pod plovoucí laminátové podlahy – slouží jak podložka tak parozábrana !!!!

Podložka vhodná pod vinylové podlahy se zaklikávacím systémem pokládky, výrazně snižuje kročejovou hlučnost. Podložka vhodná pod vinylové podlahy a dřevěné podlahy se zaklikávacím systémem pokládky, výrazně snižuje kročejovou hlučnost. Vhodné i pro podlahové topení, tepelná vodivost 0,029 m2 K/W (GB/T 10294-2008), tepelný odpor 0,052 m2 K/W. Použitím podložky se nepatrně zpomalí tepelný náběh po sepnutí podlahového topení, tepelná propustnost je ale velmi dobrá, teplo se přes ni do místnosti dostane o trošku později. Máte-li například teplovodní podlahové vytápění, když ho na podzim zapnete, tak než prohřeje betonovou vrstvu a začne v místnosti hřát, trvá v průměru 24-48 hodin. Zpoždění způsobené použitím této podložky je tedy zanedbatelné.

Celovinylové podlahy jsou hlavně o uživatelském komfortu, s použitím podložky se komfort ještě zvýší.

Použití podložky zabraňuje úniku tepla z místnosti, čímž snižuje náklady na vytápění, a zároveň zabraňuje prostupu chladu z betonového podkladu. Celovinylové podlahové dílce položené na podložce tedy absorbují teplo z místnosti a působí teplejším dojmem ve srovnání s instalací bez této podložky.

Materiál: EVA (Ethylene-vinyl acetate) s vysokou hustotou a s protiskluznou vrstvou PE (polyethylene).
Tloušťka 1,5 mm, spodní strana opatřena ALU folíí i lepící páskou, která rozvede teplo PT
Obsah balení:
Šířka 1 m, Délka 20 bm, Obsah 20 m2, Hmotnost 4 kg

Návod na použití: Pokládá se ALU folií směrem dolů. Pokládá se na sraz vedle sebe, spoje se přes sebe nepřekládají a lepí se pomocí instalované pásky.

Na nic nečekejte a kontaktujte nás

Moc rádi vám pomůžeme s vaším vysněným domovem.