Ohyby

     Námi vyráběné a dodávané ohyby vinylových podlahové dílců je možné přilepit přímo na předem vyrovnaný podklad nebo na MDF desky, které Vám dodáme na míru dle Vašeho přání. MDF schodnice máme i v naši nabídce, nicméně šikovný kutil je schopný si je vyrobit i sám a na obložení schodiště tak výrazně ušetřit.

Neváhejte nás dopředu kontaktovat, rádi s Vámi všechny možnosti vysvětlíme a společně vybereme pro Vás to nejlepší řešení. Poradíme se všemi technickými detaily tak, aby Vaše vlastní instalace vykazovala parametry profesionálního řešení, za které se nebudete muset stydět. Jako jediní se specializujeme i na ohýbání vinylových dílců samotných a to jak z našich materiálů, tak materiálů jiných firem a zakoupených zákazníky či podlaháři. Pokud budete chtít vyrobit schody či jen ohyby z Vašeho materiálu, je lepší zaslat poptávku e-mailem a uvést o jaký materiál a velikost zakázky se jedná, popř. nám materiál předat na dílně, kde vše lépe osobně dohodneme.  Po dohodě provádíme pro naše vzdálené zákazníky ohyby i na počkání.

Cena - tuto dohodneme dle velikosti zakázky, velikosti lamely a náročnosti ohybů

Pokud máte vlastní vinyl a nebudeme jej znát, je nutno zaslat lamelu na dílnu, kde provedeme zkoušku. 

Sety na schody 

Díky těmto setům si snadno schody sestavíte samy. Lepí se celoplošně a přímo na vyrovnané stupně. Pokud je schod atyp, je nutno vytvořit tzv. šablonu.

Set na schod - rovný                           Set na schod - atyp

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!