Super silent M2 - 55 Kč/m2, Balení = 10 m2

Akce Tip
Podložka
950 Kč –42 %

CENA UVEDENA S NÁKUPEM S NAŠÍ PODLAHOU !!!!!!

 

550 Kč
Skladem

Podložka vhodná pod vinylové podlahy se zaklikávacím systémem pokládky, výrazně snižuje kročejovou hlučnost.

odložka vhodná pod vinylové podlahy a dřevěné podlahy se zaklikávacím systémem pokládky, výrazně snižuje kročejovou hlučnost. 
Vhodné i pro podlahové topení, tepelná vodivost 0,029 m2 K/W (GB/T 10294-2008), tepelný odpor 0,052 m2 K/W. Použitím podložky se nepatrně zpomalí tepelný náběh po sepnutí podlahového topení, tepelná propustnost je ale velmi dobrá, teplo se přes ni do místnosti dostane o trošku později. Máte-li například teplovodní podlahové vytápění, když ho na podzim zapnete, tak než prohřeje betonovou vrstvu a začne v místnosti hřát, trvá v průměru 24-48 hodin. Zpoždění způsobené použitím této podložky je tedy zanedbatelné.

Celovinylové podlahy jsou hlavně o uživatelském komfortu, s použitím podložky se komfort ještě zvýší.

Použití podložky zabraňuje úniku tepla z místnosti, čímž snižuje náklady na vytápění, a zároveň zabraňuje prostupu chladu z betonového podkladu. Celovinylové podlahové dílce položené na podložce tedy absorbují teplo z místnosti a působí teplejším dojmem ve srovnání s instalací bez této podložky.

Materiál: EVA (Ethylene-vinyl acetate) s vysokou hustotou a s protiskluznou vrstvou PE (polyethylene). 
Tloušťka 1,5 mm

Obsah balení:
Šířka 1,2 m, Délka 8,33 m, Obsah 10 m2, Hmotnost 3 kg

Návod na použití: Pokládá se na tvrdý vyrovnaný podklad pod podlahové dílce matnou stranou směrem nahoru. Pokládá se na sraz vedle sebe, spoje se přes sebe nepřekládají.

Kód Kód: 198
Jméno značky: Vinylové schody.cz
Kategorie: Podložka pod vinylové podlahy
Záruka: 2 roky