Podložka pod vinylové podlahy Super Silent - nákup s naší podlahou Balení = 10 m2

Akce Tip
Podložka
90 Kč –44 %

Podložka vhodná pod vinylové podlahy se zaklikávacím systémem pokládky, výrazně snižuje kročejovou hlučnost.

50 Kč
Skladem

Podložka vhodná pod vinylové podlahy se zaklikávacím systémem pokládky, výrazně snižuje kročejovou hlučnost.

odložka vhodná pod vinylové podlahy a dřevěné podlahy se zaklikávacím systémem pokládky, výrazně snižuje kročejovou hlučnost. 
Vhodné i pro podlahové topení, tepelná vodivost 0,029 m2 K/W (GB/T 10294-2008), tepelný odpor 0,052 m2 K/W. Použitím podložky se nepatrně zpomalí tepelný náběh po sepnutí podlahového topení, tepelná propustnost je ale velmi dobrá, teplo se přes ni do místnosti dostane o trošku později. Máte-li například teplovodní podlahové vytápění, když ho na podzim zapnete, tak než prohřeje betonovou vrstvu a začne v místnosti hřát, trvá v průměru 24-48 hodin. Zpoždění způsobené použitím této podložky je tedy zanedbatelné.

Celovinylové podlahy jsou hlavně o uživatelském komfortu, s použitím podložky se komfort ještě zvýší.

Použití podložky zabraňuje úniku tepla z místnosti, čímž snižuje náklady na vytápění, a zároveň zabraňuje prostupu chladu z betonového podkladu. Celovinylové podlahové dílce položené na podložce tedy absorbují teplo z místnosti a působí teplejším dojmem ve srovnání s instalací bez této podložky.

Je-li pro Vás kročejová hlučnost tím hlavním parametrem, doporučujeme použití akustické samolepicí podložky pro vinylové podlahy InstaLay 25HG.

Materiál: EVA (Ethylene-vinyl acetate) s vysokou hustotou a s protiskluznou vrstvou PE (polyethylene). 
Tloušťka 1,5 mm

Obsah balení:
Šířka 1,2 m, Délka 8,33 m, Obsah 10 m2, Hmotnost 3 kg

Návod na použití: Pokládá se na tvrdý vyrovnaný podklad pod podlahové dílce matnou stranou směrem nahoru. Pokládá se na sraz vedle sebe, spoje se přes sebe nepřekládají.

Kód Kód: 198
Jméno značky: Vinylové schody.cz
Kategorie: Podložka pod vinylové podlahy
Záruka: 2 roky